post

Období sucha. Áčko i béčko Čechie zaznamenaly dvě prohry v řadě

V posledních dvou týdnech panovala pořádná vedra a období sucha prožily i seniorské týmy Čechie Uhříněves. Za poslední dva víkendy bohužel zaznamenaly áčko i béčko pouze porážky.

Áčku dva góly v zápase nestačily

A tým nejdříve prohrál smolně na půdě ČAFC Praha, přestože vyrovnaný duel dokázal po dvou gólech Romana Seniva otočit a ještě v 80. minutě vedl 2:1. Nakonec z toho byla prohra 2:3.

Dvakrát skórovat jsme dokázali i následující víkend proti silné Přední Kopanině, ovšem ani zde to na body nestačilo. Soupeř v prvním poločase udeřil ze dvou standardních situací a nakonec vyhrál 4:2.

Áčko tak nedokázalo navázat na úvodní dvě kola, ve kterých posbíralo čtyři body za remízu na půdě Slavoje Podolí a cennou výhru nad sousedním Sokolem Kolovraty.

V následujícím zápase se vypravíme k dalšímu sousedovi, když si to rozdáme na hřišti Královic. Ty mají po čtyřech kolech stejně bodů jako náš tým.

Béčko stále na nule

Úvod sezony se výsledkově vůbec nevydařil našemu béčku. V kolonce bodů zatím svítí nadále nula. Nepomohly ani utkání na hřišti Hájů a domácí duel s prvními Strašnicemi.

V obou zmiňovaných utkání byl B tým Čechie soupeři vyrovnaným protivníkem, ovšem doplatil na chyby v defenzivě a nízkou efektivitu na druhé straně hřiště.

Snaha o první body bude pokračovat na půdě Satalic, zápas se hraje v neděli 3. září od 17:00.