post

A tým Čechie hrál s Dolními Chabry bez branek. Béčko prohrálo 2:3

Po několika gólově nabitých zápasech přišel půst. A tým Čechie Uhříněves remizoval na domácí půdě s Dolními Chabry 0:0. V zápase béčka sice branky padaly, bohužel ale o jednu více do naší sítě.

Čechie Uhříněves – Dolní Chabry 0:0

Sestava: Jevčák – Vaněk, Kovařík, Pergl – Vácha, Mazanec (87. Študent), Tarhaj (87. Chadim), Seniv (63. Blažek), Aust (46. Hrubý) – Peterka, Svoboda

Utkání A týmu Čechie Uhříněves proti Dolním Chabrům příliš fotbalové krásy nenabídlo. Přítomní diváci sledovali spíše boj o střed hřiště bez šancí na obou stranách.

V ojedinělé příležitosti se řítil po výkopu Kuby Jevčáka sám na brankáře hostů Kuba Svoboda, „nájezd“ ale proměnit nedokázal.

Kromě tohoto momentu gólmani obou týmů prožívali klidný zápas, ve kterém si bez větší námahy došli pro čisté konto. Utkání nenabídlo šance a tudíž ani branky – 0:0.

Hodnocení Martina Kovaříka: „Obě družstva věděla, že se hraje o šest bodů a podle toho to vypadalo. Vzájemně se na tento zápas pečlivě připravila. Jsem zklamaný z přístupu k utkání, chyběla aktivita, chuť, celkově to bylo naše nejhorší letošní vystoupení na domácím hřišti. Pro diváka toho k vidění bylo nabídnuto pramálo, a tak se družstva rozešla s bezbrankovou remízou, která byla asi zasloužená.“

Tabulku a statistiky pražského přeboru najdete ZDE>>

Čechie Uhříněves B – Junior Praha 2:3

Branka: 58. Vacek, 77. Svoboda – 19. Hrubý, 28. Dvořák T., 51. Prušvic
Sestava: Třešňák (44. Štěpánek) – Dvořák, Fehrens (46. Presl), Fabián, Hančl – Sobota (66. Hlava), Študent, Chleborád, Vacek (83. Vosáhlo) – Svoboda, Červinský (46. Kovač)

Béčko šlo do zápasu s Juniorem posilněno dvěma jasnými výhrami v řadě, to se ovšem v prvním poločase neprojevilo. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení 2:0.

Na začátku druhé půli šel hostující tým do deseti, přesto zvýšil v 51. minutě na 3:0. Až to naše hráče zdravě naštvalo a herní projev se zlepšil. Odměnou byla branka Petra Vacka na 1:3.

V 77. minutě pak snížil na rozdíl jediného gólu Kuba Svoboda. Ani přes závěrečný tlak se nám ale vyrovnat nepodařilo. Především kvůli špatnému prvnímu poločasu jsme nakonec padli 2:3.

Tabulku a statistiky 1. B. třídy najdete ZDE>>