post

Víkend v Uhříněvsi: Uvidíme zápas áčka i tři vyřazovací duely zimní ligy

Následující víkend bude v areálu Čechie Uhříněves opět nabitý. Zatímco v sobotu se mohou zájemci vypravit na některý ze zápasů Bohemians Praha, neděle bude patřit týmům Čechie a také vyřazovacím bojům zimní ligy. Rovněž v nich uvidíme také domácí mužstvo.

V sobotu 25. 1. odehrají hráči Bohemians Praha na umělé trávě v Uhříněvsi čtyři zápasy. V akci budou týmy U12, U13, U17 a U18. Konkrétní rozpis najdete v klubovém kalendáři.

Příprava áčka, dorostu i zimní liga

V neděli 26. 1. pak uvidíme první domácí přípravné utkání A týmu. Seniorský tým minulou sobotu zaznamenal cenné vítězství 1:0 nad obhájcem titulu pražského přeboru Újezdem Praha 4 a ve druhém přátelském zápase v roce 2020 se utká s Cholupicemi. Startuje se v 17:00.

Před áčkem se představí mladší dorostenci, které čeká zajímavý duel s týmem ABC Braník. Pro naše mužstvo jde již o třetí zimní přípravné utkání. Hraje se od 15:00.

Nedělní dopoledne pak bude patřit zimní lize starších žáků, kde jsou v plánu hned tři zápasy vyřazovacích bojů. V semifinále uvidíme nejdříve duel sparťanských dívek proti Unionu Vršovice a následně zápas domácí Čechie proti ČAFC Praha. Po nich nastoupí Újezd Praha 4 proti Slovanu Kunratice v utkání dolního pavouka.

Rozpis všech akcí na hřišti v Uhříněvsi najdete v našem kalendáři >>