post

A tým Čechie má za sebou letní přípravu. V sobotu startuje na Podolí

Fotbalisté A týmu Čechie Uhříněves se chystají na první mistrovský zápas Pražská teplárenská přeboru. V letní přípravě odehráli čtyři zápasy se střídavými úspěchy. V 1. soutěžním kole vyzvou Slavoj Podolí.

Letní příprava byla již tradičně krátká, když trvala pouze tři týdny. Naši muži stihli nejen čtyři přátelská utkání, ale také třídenní soustředění v domácích podmínkách.

V prvním přípravném duelu jsme prohráli 2:6 na půdě divizního nováčka SK Hřebeč. Následovala výhra 4:2 proti Libuši.

Ve třetím utkání přišel asi nejlepší výkon i výsledek, když jsme porazili rovněž již divizní Nespeky 2:1. Na závěr přípravy jsme naopak nestačili na Poříčany a prohráli 2:4.

To vše je ale nyní zapomenuto, přichází totiž soutěž. V 1. kole Pražská teplárenská přeboru mužů nastoupíme na hřišti Slavoje Podolí a budeme mu chtít oplatit úvodní porážku z minulého ročníku.

Kompletní rozpis zápasů A týmů najdete ZDE>>

V neděli první zápas B týmu

Letní přípravu mají za sebou rovněž fotbalisté B týmu Čechie Uhříněves. Ti zvládli dva přípravné zápas s bilancí jedna výhra a jedna prohra.

Také na béčko čeká první mistrovský zápas 1. B třídy už o následujícím víkendu. V neděli nastoupí na půdě Ďáblic proti místní rezervě. Hraje se od 17:00.

Kompletní rozpis zápasů B týmu najdete ZDE>>