post

Program Čechie: Áčko hraje v Hrdlořezích, béčko doma, žáky čeká šlágr

Klíčový zápas čeká A tým Čechie v I. A třídě na půdě Hrdlořez. Velmi zajímavé utkání odehrají také starší žáky, kteří se v případě vítězství mohou posunout na druhou příčku tabulky. To není samozřejmě všechno, podívejte se i na další duely, které naše týmy o víkendu a v pátek sehrají.

A tým

Možná klíčový záchranářský duel čeká naše áčko na půdě Hrdlořez, na které ztrácíme pouhý bodík. Na podzim jsme soupeře doma porazili 3:0 a věříme, že si v neděli povedeme podobně.

Zápas: Spartak Hrdlořezy – Čechie Uhříněves
Kdy: neděle 28.4., 17:00
Kde: Hrdlořezy

B tým

Béčko přivítá v neděli odpoledne na domácím hřišti céčko Újezdu Praha 4, který je v tabulce o bod za námi. V podzimním divokém utkání jsme remizovali 3:3.

Zápas: Čechie Uhříněves B – Újezd Praha 4 C
Kdy: neděle 28.4., 17:00
Kde: Uhříněves

Mladší dorost

Po volném víkendu se do akce vrací mladší dorost a hned ho čeká jedno z nejtěžších možných utkání. Jedeme na hřiště druhých Dolních Chaber, se kterými jsme na podzim padli 0:5.

Zápas: Dolní Chabry – Čechie Uhříněves
Kdy: sobota 27.4., 13:00
Kde: Chabry

Starší žáci

Velký šlágr čeká starší žáky. V sobotu dopoledne totiž v Uhříněvsi přivítají druhý Junior Praha, který mohou v případě vítězství předskočit. V minulém vzájemném duelu jsme prohráli 1:2.

Zápas: Čechie Uhříněves – Junior Praha
Kdy: sobota 27.4., 10:45
Kde: Uhříněves

Mladší žáci

Mladší žáci se utkají se stejným soupeřem jako dorost, tedy s Dolními Chabry. Ty jsou v tabulce na 6. místě a na podzim jsme u nich prohráli 1:3. Hraje se v neděli po obědě.

Zápas: Čechie Uhříněves – Dolní Chabry
Kdy: neděle 27.4., 14:45
Kde: Uhříněves

Starší přípravka

Starší přípravka odehraje v sobotu dopoledne dva zápasy na domácí půdě. Ve stejný čas, od 9:00, přivítá Sokol Lochkov a Spartak Hrdlořezy.

Zápas: Čechie Uhříněves – Sokol Lochkov
Kdy: sobota 27.4., 9:00
Kde: Uhříněves

Zápas: Čechie Uhříněves – Spartak Hrdlořezy
Kdy:sobota 27.4., 9:00
Kde:
 Uhříněves

Mladší přípravka

Mladší přípravka sehraje dvě utkání na hřištích soupeřů. Nejprve v pátek v nedalekém Újezdu Praha 4 a poté v neděli v Hrdlořezích.

Zápas: Újezd Praha 4 – Čechie Uhříněves
Kdy: pátek 26.4., 17:00
Kde: Újezd Praha 4

Zápas: Spartak Hrdlořezy – Čechie Uhříněves
Kdy: neděle 28.4., 11:00
Kde: Hrdlořezy