post

Souhrn víkendu: Starší žáci vyhráli, ostatním týmům se nedařilo

Máme tady další tradiční ohlédnutí za víkendem týmů v dresu Čechie Uhříněves. Starší žáci v důležitém utkání triumfovali, dalším našim týmům se ale výsledkově víkend nevydařil a prohrály.

A tým

Áčko zaznamenalo bohužel další prohru, už čtvrtou v řadě. Na jaře má tak bilanci 4 výhry a 4 prohry. O záchranu v soutěži bude potřeba nadále tvrdě bojovat.

Spartak Hrdlořezy – Čechie Uhříněves 4:2
Branky:
Boubín, Jevčák

B tým

Béčku doma nevyšel zápas s céčkem Újezdu Praha 4 a prohrálo těsně 1:2. Soupeř nás tak v tabulce předskočil a je před námi o 2 body.

Čechie Uhříněves B – Újezd Praha C 1:2
Branka: Hlava

Mladší dorost

Mladší dorost sehrál vyrovnané utkání na půdě druhých Dolních Chaber, nakonec to ale na body nestačilo. Domácí přidali v závěru pojišťovací gól a vyhráli 3:1.

Dolní Chabry – Čechie Uhříněves 3:1
Branka: Cabrnoch

Starší žáci

Velké vítězství si připsali starší žáci. Ti na domácím hřišti porazili druhý Junior těsně 1:0, díky tomu ho předskočili v tabulce a posunuli se na druhé místo!

Čechie Uhříněves – Junior Praha 1:0
Branky:
Jan Pinkas

Mladší žáci

Podobně jako mladší dorost, i mladší žáci vyšli ze zápasu s Dolními Chabry bodově naprázdno. Rovněž v tomto zápase jsme ale byli více než vyrovnaným soupeřem, škoda neproměněných šancí.

Čechie Uhříněves – Dolní Chabry 2:3

Starší přípravka

Starší přípravka odehrála doma dva zápasy. V obou bohužel prohrála, i když hráči bojovali naplno a předvedli také spoustu pěkných akcí.

Čechie Uhříněves – Spartak Hrdlořezy 7:18

Čechie Uhříněves – Sokol Lochkov 2:15

Mladší přípravka

Mladší přípravka sehrála stejně jako starší přípravka dva zápasy a bohužel na bodíky nedosáhla. V obou případech to ovšem byly těsné prohry.

Újezd Praha 4 – Čechie Uhříněves 13:9

Spartak Hrdlořezy – Čechie Uhříněves 4:2