post

Souhrn víkendu: Áčko se drželo s lídrem, béčko vyhrálo, mládeži se dařilo

Drželi se, bojovali, na body ale nakonec těsně nedosáhli. Řeč je o uhříněvském áčku, které o víkendu narazilo na první Kolovraty a nakonec prohrálo 0:2. To B tým i většina mládežnických mančaftů braly tři body. Podívejte se na tradiční souhrn všech našich zápasů.

A tým

Áčko čekal možná nejtěžší možný soupeř z Kolovrat. Zápas to byl možná až překvapivě vyrovnaný, favorit ho ale nakonec zvládl a vyhrál 2:0. A tým tak zaznamenal 5. prohru v řadě.

Čechie Uhříněves – Sokol Kolovraty 0:2

B tým

Béčko se vrátilo na vítěznou vlnu! Na hřišti Běchovic bralo tři body za nejtěsnější možnou výhru 1:0. Ve 22. minutě rozhodl Pavel Špalek.

TJ Sokol Běchovice – Čechie Uhříněves B 0:1
Branka: Špalek

Mladší dorost

Mladší dorost se těšil na důležitý zápas proti Fotbalové akademii Praha, který výsledkově zvládl a díky tomu soupeři v tabulce odskočil. V nepříznivém počasí jsme nasázeli 5 branek.

Čechie Uhříněves – Fotbalová akademie Praha 5:2
Branky: 2x Hořejší, Cabrnoch, Hrad, Burian

Starší žáci

Starší žáci nezaváhali na půdě Běchovic a vyhráli jednoznačně 5:1. Poločas skončil 3:1 pro naše barvy. Nadále se tak držíme na druhém místě tabulky.

Běchovičtí Sršni – Čechie Uhříněves 1:5
Branky:
2x Pinkas, Pacák, Kadlec, Martin

Mladší žáci

Mladší žáci si připsali velké vítězství! Na půdě TJ Pragy měli utkání od začátku pod svou kontrolou a nakonec triumfovali ve velkém stylu 12:0.

TJ Praga – Čechie Uhříněves 0:12

Starší přípravka

Starší přípravka na hřišti nedalekých Hájí vzorně bojovala, po nerozhodném poločase (2:2) ale nakonec domácí dokázali nastřílet více branek a vyhráli 8:5.

FC Háje JM – Čechie Uhříněves 8:5

Mladší přípravka

Mladší přípravka nezvládla výsledkově zápas s Prahou 1999, naopak ale porazila sousední Královice.

Čechie Uhříněves – Praha 1999 16:25

Čechie Uhříněves – Sokol Královice 10:5