Souhrn víkendu: Áčko podlehlo Újezdu, dorost i žáci dali 6 gólů a vyhráli

Velmi bojovný výkon předvedlo na půdě velkého favorita áčko uplynulý víkend, na body to ale nakonec nestačilo. Přestože náš tým uhrál v Újezdu nad Lesy nadějný poločasový výsledek 0:0, po devadesáti minutách se radovali domácí z výhry 4:0. Výsledkově se nedařilo ani béčku, které padlo v Malešicích 3:7.

Radost naopak udělal jednoznačně výsledek mladšího dorostu, který na domácím travnatém hřišti jednoznačně přehrál Řepy a nakonec slavil vítězství 6:1. Jen o jednu inkasovanou branku hůře na tom byli mladší žáci, kteří v důležitém utkání triumfovali 6:2 nad Modřany. To jejich starší kolegové tentokrát nehráli.

A jak se dařilo těm nejmladším? Starší přípravka sehrála jedno utkání, ve kterém podlehla Libuši 5:15. Mladší přípravka má za sebou dvě utkání, ve kterých si připsala 1 prohru a 1 výhru.