Souhrn víkendu: Áčko jasně prohrálo, béčko bralo 3 body. Žáci triumfovali

Hrozivých prvních dvanáct minut prožil A tým Čechie Uhříněves na půdě Ďáblic a bylo prakticky rozhodnuto. I přes následné zlepšení už se podařilo výsledek jen korigovat a áčko prohrálo 1:4.

Béčko čekal rovněž velmi těžký zápas proti béčku Hrdlořez. To se potvrdilo, poločasový výsledek byl 1:1. Nakonec jsme ale soupeře zlomili, vyhráli 4:1 a zůstáváme stoprocentní.

Mladší dorost bohužel nedokázal navázat na předchozí povedené zápasy a čtvrtou výhru v řadě nepřidal. Mohl za to především první poločas. Na konci svítilo skóre 3:1 pro hostující Dolní Počernice.

To oba týmy žáků se vytáhly. Starší žáci zvládli domácí duel s Ďáblicemi a vyhráli 2:1. Mladší žáci jasně triumfovali na půdě Junioru, který deklasovali 15:1.