post

Sníh zápasy nezastavil. Zimní ligy v Uhříněvsi mají za sebou úvodní kola

Komplikace přinesla, ale většinu zápasů v Uhříněvsi nezastavila. O kom (nebo spíše čem) je řeč? Samozřejmě o nečekané a pořádné sněhové nadílce. Pojďme se podívat, co všechno se odehrálo v zimních ligách v Uhříněvsi a co je v plánu dál.

Starší přípravka

V zimní lize pro starší přípravku se zvládlo vše odehrát dle plánu, konkrétně jsme mohli vidět dvě ze tří kol v základních skupinách. Hrálo se vždy současně na čtyřech hřištích.

Každý tým tak odehrál dvě utkání. Skupinu A zatím vede duo SK Modřany U10 a SK Poříčany, skupině B vládne Viktorka Žižkov.

Výsledky a rozpis najdete ZDE>>

Mladší žáci

Rovněž v kategorii mladších žáků sněhová nadílka žádné přesuny neznamenala a mohla se odehrát kompletní první dvě kola základních skupin. Každý z osmi týmů má za sebou dvě utkání.

Skupinu A vede zatím bez ztráty bodu tým SK Hostivař U13, lídrem skupiny B je Spartak Hrdlořezy, jenž rovněž nasbíral šest bodů.

Výsledky a rozpis najdete ZDE>>

Starší žáci

Největší komplikace nadělal příval sněhu v zimní lize starších žáků. Odkládat se musely hned tři duely, nicméně dva z nich již byly sehrány v náhradním termínu.

Ve skupině A se tak neodehrálo pouze utkání mezi týmy SK Čechie Uhříněves „A“ a Viktorií Sibřina. Sehrán bude v náhradním termínu, konkrétně ve středu 10. ledna od 18:00.

Zmíněnou skupinu zatím vede SK Hostivař se dvěma výhrami a výborným skóre 14:2. Ve skupině B najdeme na prvním místě Sokol Dolní Počernice.

Výsledky a rozpis najdete ZDE>>

Mladší dorost

Také v kategorii mladšího dorostu bude jeden zápas odehrán v náhradním termínu v lednu a to konkrétně souboj domácí Čechie Uhříněves se Slovanem Kunratice. Ve skupině A proto diváci viděli zatím jen jedno utkání, ve kterém FK Říčany porazily ČAFC Praha jasně 5:1 a jsou tak na prvním místě.

Ve skupině B se odehrály oba plánované zápasy, z výher se radovaly ČLU Beroun a Spartak Hrdlořezy.

Výsledky a rozpis najdete ZDE>>