post

Áčko Čechie si s chutí zastřílelo. Štěrboholy porazilo jasně 6:0

Vydařený zápas má za sebou áčko Čechie Uhříněves, které tak dokázalo zareagovat na prohru z minulého víkendu. Na domácí půdě jasně přestřílelo Štěrboholy v poměru 6:0.

Náš tým byl od prvních minut lepším a aktivnějším mužstvem. Šlo tak hlavně o to, zda a případně kdy vyjádříme velkou převahu také vstřelenými góly.

První zásah přišel ve 22. minutě, kdy po rohu hlavičkoval Toby Mazanec a míč propadl do sítě. Gól byl nakonec označen jako vlastní. Ve 33. minutě už skóroval skutečně Mazanec a to z penalty.

Další branku jsme již vstřelit nedokázal, proto jsme o poločase vedli 2:0. Ve druhém dějství jsme nicméně dokázali náskok postupně navyšovat.

Nejdříve se v 65. minutě prosadil hlavou Tomáš Podvín, následně vyslal parádní střelu Michal Vaněk a bylo to 4:0.

V 82. se z pokutového kopu nemýlil Milan Boubín a konečně o dvě minuty později se prosadil také Šimon Štěpánek, pro kterého šlo o první zásah za muže v Uhříněvsi.

Áčko tak vyhrálo jednoznačně 6:0 a zvýšilo náskok na třetím místě tabulky.

Čechie Uhříněves – Viktoria Štěrboholy 6:0

Branky: 22. Prokop vlastní, 33. Mazanec z pen., 65. Podvín, 75. Vaněk, 82. Boubín z pen., 84. Štěpánek
Sestava: Jevčák – Hrubý M., Podvín, Kovařík, Hrubý P. – Seniv (68. Sobota), Vaněk, Janda (46. Cabrnoch), Boubín, Rákosník (46. Štěpánek) – Mazanec